TADOSMADOS.com paslaugų teikimo sąlygos ir tvarka

TADOSmados.com yra valdoma UAB Dinera LT, įm. kodas 303197424, Erdvilo 3A, Kaunas, LT- 47181.

Paslaugų teikimo sąlygos ir tvarka apibrėžia www.tadosmados.com elektroninės parduotuvės teikiamas paslaugas

Prekės – visi produktai, kuriuos siūlo UAB DINERA LT, elektroninėje parduotuvėje www.tadosmados.com

Toliau pateiktos salygos skirtos visiems www.tadosmados.com klientams, kurios apibrėžia vartotojų registracijos ir naudojimosi savo paskyra, prekių el.rezervavimo, užsakymų pateikimo ir prekių pardavimo kontraktavimą. Visi klientai turi laisvą prieigą prie paslaugų teikimo sąlygų ir tvarkos elektroninėje parduotuvę ir yra patys atsakingi už jų perskaitymą prieš naudojantis paslaugomis.

TADOSMADOS.COM el.parduotuvė yra valdoma UAB Dinera LT ir suteikia galimybę pirkti Prekes internetu www.tadosmados.com

Prekės esančios www.tadosmados.com yra detaliai aprašytos. Klientui yra pateikiamas informacija apimanti Prekių ypatumus, kainas, medžiagų sudėtį ir t.t. bei suteikiama galimybė pasirinkti dydį. Tinkamam prekės dydžio pasirinkimui klientas gali vadovautis prekės apraše pateikta informacija, manekeno dydžių lentele (Dydžių lentelė) ir gali konsuotuotis ir pardavėju el.paštu shop @ tadosmados.com

Siūlomų prekių nuotraukos ir pristatymai yra pavyzdiniai ir skirti pavaizduoti atitinkamą prekių modelį. Medžiagų sudėtys yra pateikiamos UAB Dinera LT partnerių, kurie gamina arba tiekia medžiagas Prekių gamybai.

Prekių keitimas

Prekės (išskyrus apatinį trikotažą) kurios yra nepažeistos, nenešiotos ir turi etiketes gali būti pakeičiamos per 14 dienų nuo pristatymo. Pirkėjas turi informuoti Pardavėją el.paštu ir išsiųsti siuntinį adresu UAB Dinera LT, Erdvilo 3A, Kaunas, Lietuva, LT- 47181, tel. nr. +37060466488.

Keitimas galimas tuo atveju jei Pardavėjas turi pirkėjui reikiamą prekės dydį.

Prekių grąžinimas

Visos prekės siūlomos www.tadosmados.com gali būti grąžintos per 14 dienų nuo pristatymo. Prekės turi būti nenešiotos, švarios, nepažeistos, neturėti kvepalų kvapo ir kitų nešiojimo žymių, taip pat turėti visas pritvirtintas originalias etiketes.

Pinigai už prekes bus grąžinti per 10 dienų nuo prekių gavimo dienos. Pristatymo ir grąžinimo kaštai nėra kompensuojami. Prekės saugų grąžinimą turi užtikrinti pirkėjas.

Prekių gražinimo instrukcija:

1)     Saugiai supakuokite siuntinį

2)     Jei siunčiate paštu: rekomenduojame siųsti registruotu paštu.

Siuntinį siųskite adresu UAB Dinera LT, Erdvilo 3A, Kaunas, Lietuva, LT- 47181, tel.nr. +37060 466 488.

Atsiųskite mums siuntos kodą el.paštu shop @ tadosmados.com

3)     Jei siunčiate paštomatu, siųskite į Kauno Raudondvario 94B RIMI paštomatą, +37060 466 488.

Dėl prekių prigimties ir galiojančių teisės aktų, pagal individualius užsakymus pritaikyti drabužiai negali būti grąžinti. Jei dvejojate dėl individualaus užsakymo, susisiekite su mumis.

Pirkinių krepšelis

0

Krepšelyje nėra produktų.

Spauskite enter norėdami ieškoti arba Esc norėdami uždaryti