Įsigaliojimo data: 2018 m. Spalio 14 d

DINERA LT, UAB (“mes”, “mes” arba “mūsų”) veikia https://www.tadosmados.com svetainėje (“Paslauga”).

Šiame puslapyje informuojama apie mūsų politiką, susijusią su asmens duomenų rinkimu, naudojimu ir atskleidimu, kai naudojate mūsų Paslaugą ir su jomis susietus pasirinkimus.

Mes naudojame jūsų duomenis, norėdami teikti ir tobulinti Paslaugą. Naudodamiesi Paslauga sutinkate su informacijos rinkimu ir naudojimu informacijos pagal šią politiką. Jei šioje privatumo politikoje nenurodyta kitaip, šioje privatumo politikoje vartojamos sąvokos turi tokias pačias reikšmes kaip ir mūsų taisyklėse ir nuostatose, kurias galima rasti https://www.tadosmados.com.

Informacijos rinkimas ir naudojimas

Mes surenkame keletą skirtingų tipų informacijos įvairiais tikslais, kad galėtume jums suteikti ir tobulinti mūsų Paslaugą.

Surinktų duomenų tipai

Asmeniniai duomenys

Naudodamiesi mūsų Paslauga, galime paprašyti pateikti mums tam tikrą asmenį identifikuojančią informaciją, kuri gali būti naudojama jūsų kontaktams ar identifikavimui (“Asmens duomenys”). Asmeniškai identifikuojama informacija gali apimti, bet neapsiriboja:

 • Elektroninio pašto adresas
 • Vardas ir pavardė
 • Telefono numeris
 • Adresas, valstybė, provincija, pašto indeksas, miestas
 • Slapukai ir naudojimo duomenys
 • Naudojimo duomenys

Mes taip pat galime rinkti informaciją apie tai, kaip Paslauga pasiekiama ir naudojama (“Naudojimo duomenys”). Šie naudojimo duomenys gali apimti tokią informaciją kaip jūsų kompiuterio interneto protokolo adresas (pvz., IP adresas), naršyklės tipas, naršyklės versija, lankomos mūsų paslaugos puslapiai, apsilankymo laikas ir data, tų puslapių laikas, unikalus prietaiso identifikatoriai ir kiti diagnostiniai duomenys.

Stebėjimo ir slapukų duomenys

Mes naudojame slapukus ir panašias stebėjimo technologijas, kad galėtume stebėti veiklą mūsų tarnyboje ir laikyti tam tikrą informaciją.

Slapukai yra failai su nedideliu duomenų kiekiu, kurie gali apimti unikalų anoniminį identifikatorių. Slapukai siunčiami į jūsų naršyklę iš svetainės ir saugomi jūsų prietaise. Stebėjimo technologijos taip pat naudojamos švyturys, žymas ir scenarijus rinkti ir sekti informaciją, tobulinti ir analizuoti mūsų paslaugą.

Galite nurodyti savo naršyklę atsisakyti visų slapukų arba nurodyti, kada slapukas siunčiamas. Tačiau, jei jūs nepriimote slapukų, negalėsite naudotis kai kuriomis mūsų Paslaugų dalimis.

Slapukų pavyzdžiai, kuriuos naudoja:

Sezono slapukai. Mes naudojame sesijos slapukus, kad galėtume naudotis mūsų paslaugomis.
Preferenciniai slapukai. Mes naudojame “Preferences Cookies”, kad prisimintumėte savo nuostatas ir įvairius nustatymus.
Apsaugos slapukai. Mes naudojame Saugumo slapukus saugumo tikslais.

Duomenų naudojimas

DINERA LT, UAB naudoja surinktus duomenis įvairiais tikslais:

 • Paslaugos teikimas ir priežiūra
 • Pranešti apie mūsų Paslaugos pakeitimus
 • Leisti jums dalyvauti interaktyviosiose “Service” funkcijose, kai pasirinksite tai padaryti
 • Teikti klientų aptarnavimą ir palaikymą
 • Teikti analizę ar vertingą informaciją, kad galėtume tobulinti Paslaugą
 • Stebėti Paslaugos naudojimą
 • Aptikti, užkirsti kelią ir spręsti technines problemas

Duomenų perdavimas

Jūsų informacija, įskaitant asmeninius duomenis, gali būti perkelta į kitus kompiuterius, esančius už jūsų valstybės, provincijos, šalies ar kitos vyriausybinės jurisdikcijos ribų, jei jie gali skirtis nuo duomenų apie jūsų jurisdikciją.

Jei esate už Lietuvos ribų ir nusprendžiate mums pateikti informaciją, atkreipkite dėmesį, kad mes perduodame duomenis, įskaitant asmeninius duomenis, į Lietuvą ir apdorojame juos ten.

Jūsų sutikimas su šia privatumo politika, po kurios pateikiama tokia informacija, reiškia, kad sutinkate su šiuo perdavimu.

DINERA LT, UAB imsis visų būtinų priemonių, kad užtikrintų, jog jūsų duomenys būtų tvarkomi saugiai ir pagal šią privatumo politiką, o jūsų asmens duomenys nebus perduodami organizacijai ar šaliai, nebent būtų tinkamai kontroliuojama, įskaitant jūsų duomenų ir kitos asmeninės informacijos saugumas.
Duomenų atskleidimas
Teisėti reikalavimai

DINERA LT, UAB gali atskleisti savo Asmens duomenis sąžiningai įsitikinę, kad tokie veiksmai yra būtini norint:

 • Laikytis teisinių įsipareigojimų
 • Ginti ir apginti DINERA LT, UAB teises ar nuosavybę
 • Užkirsti kelią ar ištirti galimus pažeidimus, susijusius su Paslauga
 • Apsaugoti Paslaugos ar visuomenės naudą asmeniniam saugumui
 • Apsaugoti nuo teisinės atsakomybės

Duomenų saugumas

Jūsų duomenų saugumas yra svarbus mums, tačiau nepamirškite, kad nė vienas interneto perdavimo būdas ar elektroninio saugojimo būdas nėra 100% saugus. Nors mes stengiamės naudoti komerciniu požiūriu priimtinas priemones, kad apsaugotume jūsų asmeninius duomenis, negalime garantuoti jo visiško saugumo.
Paslaugų tiekėjai

Mes galime įdarbinti trečiųjų šalių įmones ir asmenis, siekdami palengvinti mūsų Paslaugą (“Paslaugų teikėjai”), teikti mūsų vardu Paslaugos, atlikti su Paslaugomis susijusias paslaugas arba padėti mums analizuoti, kaip naudojama mūsų paslauga.

Šios trečiosios šalys turi prieigą prie jūsų asmeninių duomenų tik šioms užduotims atlikti mūsų vardu ir yra įpareigotos neatskleisti ar naudoti kitais tikslais.
“Analytics”

Mes galime naudoti trečiųjų šalių paslaugų teikėjus, kad galėtume stebėti ir analizuoti mūsų Paslaugos naudojimą.
Google analizė

“Google Analytics” yra “Google” siūloma žiniatinklio analizės paslauga, kuri stebi ir praneša apie svetainės lankomumą. “Google” naudoja surinktus duomenis, kad stebėtų ir stebėtų, kaip naudojama mūsų paslauga. Šie duomenys bendrinami su kitomis “Google” paslaugomis. “Google” gali naudoti surinktus duomenis, kad būtų galima kontekstualizuoti ir individualizuoti savo reklamos tinklo skelbimus.

Galite atsisakyti, kad “Google Analytics” suteikėte galimybę naudotis savo paslauga, įdiegdami “Google Analytics” atsisakymo naršyklės priedą. Papildomas priedas neleidžia “Google Analytics JavaScript” (ga.js, analytics.js ir dc.js) dalytis informacija su “Google Analytics” apie apsilankymų veiklą.

Norėdami gauti daugiau informacijos apie “Google” privatumo praktiką, apsilankykite “Google” privatumo ir sąlygų puslapyje: https://policies.google.com/privacy?hl=lt

Nuorodos į kitas svetaines

Mūsų paslaugoje gali būti nuorodų į kitas svetaines, kurios mūsų neveikia. Jei spustelėsite trečiosios šalies nuorodą, būsite nukreipti į trečiosios šalies svetainę. Primygtinai rekomenduojame peržiūrėti kiekvienos lankomos svetainės privatumo politiką.

Mes nekontroliuojame ir neprisiimame atsakomybės už trečiųjų šalių svetainių ar paslaugų turinį, privatumo politiką ar praktiką.
Vaikų privatumas

Mūsų paslaugoje nėra asmenų, jaunesnių nei 18 metų (“Vaikai”).

Mes neketiname asmeniškai surinkti asmeniškai identifikuojamos informacijos iš jaunesnio nei 18 metų amžiaus. Jei esate tėvas ar globėjas ir jūs žinote, kad jūsų vaikai pateikė mums asmeninius duomenis, susisiekite su mumis. Jei sužinosime, kad surinkome asmeninius duomenis iš vaikų be tėvų sutikimo patvirtinimo, mes imamės veiksmų pašalinti šią informaciją iš mūsų serverių.
Pakeičia šią privatumo politiką

Kartais mes galime atnaujinti privatumo politiką. Mes informuosime jus apie visus pakeitimus paskelbdami naują šio puslapio privatumo politiką.

Mes jus informuosime el. Paštu ir (arba) žinomame pranešime apie mūsų Paslaugą prieš įsigaliojant pakeitimui ir atnaujinti “įsigaliojimo datą” šios privatumo politikos viršuje.

Patariama periodiškai peržiūrėti šią Privatumo politiką dėl bet kokių pakeitimų. Šios privatumo politikos pakeitimai yra veiksmingi, kai jie yra paskelbti šiame puslapyje.
Susisiekite su mumis

Jei turite klausimų apie šią privatumo politiką, susisiekite su mumis:

Elektroniniu paštu: shop@tadosmados.com